Reklama

Projektowanie, kasetony świetlne, litery przestrzenne, plansze, tablice, szyldy, reklama na pojazdach, banery, siatki, flagi

 

więcej

Grawerton

Kubki

Puchary

Trofea

Tabliczki

 

więcej

Pieczątki

 

więcej

Inne

KSERO

Oprawa prac

Laminowanie

Bindowanie

 

więcej

Przykładowe realizacje

„SAGITTARIUS” działa na rynku od 2002 roku. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i produktów reklamowych i poligraficznych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zadania nasza oferta nie daje się zamknąć w sztywnych ramach. Wychodzimy na przeciw nowym wyzwaniom, nieustannie poszerzamy swoje horyzonty. Skutkiem tego jest przywiązanie i zaufanie naszych klientów z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

W gąszczu firm z mojej branży i różnego rodzaju mniej lub bardziej ciekawych ofert, coraz trudniej znaleźć rzetelnych wykonawców. Gdy szukam czegoś dla siebie zawsze mam ogromny niepokój, bo okazuje się, że wszyscy wykonawcy robią wszystko na 100%. Rzeczywistość najczęściej weryfikuje te "100%", dlatego nie będę próbował jej naginać i powiem tylko prawdę...

Niestety nie mogę powiedzieć o tym, że moje produkty są najlepsze, bo nie widziałem na żywo realizacji wszystkich produktów bliższej i dalszej konkurencji. Mogę natomiast z czystym sumieniem powiedzieć, że 99% osób zlecających mi wykonanie ich reklamy wizualnej, odbiera swoją realizację z uśmiechem na twarzy i pełnym zadowoleniem. Dlaczego 99%, bo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Niestety nie mogę powiedzieć, że mają Państwo pewność, że 100% moich realizacji wykonam zawsze w uzgodnionym terminie.

Gdy policzyłem to ostatnim razem, wyszło na to, że dokładnie 98 zleceń na 100 wykonanych dotarło do klienta zaraz po wykonaniu w uzgodnionym terminie.

Nie powiem też, że jestem do Państwa dyspozycji 24h na dobę, bo tak się złożyło, że jestem człowiekiem i czasem potrzebuję snu żeby funkcjonować wydajniej. Gwarantuję natomiast, że w godzinach kiedy pracuję, tj. 10-18 zawsze odbieram telefon i odpisuję na maile, a jeśli nie mogę odebrać to po prostu oddzwaniam.

Nazywam się Krzysztof Subicki i właśnie przedstawiłem Państwu najsłabsze strony mojego biznesu. Jestem przekonany, że teraz możemy zrobić uczciwy interes...

Maksyma jaka przyświeca mi w życiu i biznesie : "Nie ma rzeczy niemożliwych, tylko są bardziej trudne".
Najważniejsze wartości: uczciwość, szczerość i zaufanie.

Prywatnie: Mam żonę i córkę i dzięki nim moje życie ma sens :)

Oferta mojej firmy jest skierowana do osób, firm które oczekują wykonania profesjonalnego zlecenia... Maszyny i urządzenia na których pracujemy na co dzień są szybkie, sprawne, o dużym obszarze roboczym i co najważniejsze precyzyjne.

Realizacje pokażą Państwu to co robimy dla naszych klientów... a jeśli mają Państwo nieszablonowe wymagania, chętnie porozmawiam o szczegółach osobiście lub tel. kom. 508 156 747 od pon. do pt. w godz. od 10:00 do 18:00.

PROMOCJE
Foto kubek
Druk cyfrowy/KSERO
Wizytówki

 

 

POLECAMY
WEB DESIGN

WWW - projektowanie stron internetowych

info.darlowo.pl

Webdeveloper:GCL.pl

Prawa autorskie © 2008, 2012 Sagittarius, GCL.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.