Reklama

Projektowanie, kasetony świetlne, litery przestrzenne, plansze, tablice, szyldy, reklama na pojazdach, banery, siatki, flagi

 

więcej

Grawerton

Kubki

Puchary

Trofea

Tabliczki

 

więcej

Pieczątki

 

więcej

Inne

KSERO

Oprawa prac

Laminowanie

Bindowanie

 

więcej

Przykładowe realizacje

KSERO - Dysponujemy dwoma wysokiej jakości szybkimi maszynami xero. Wykonujemy kopie czarno białe i w kolorze w formacie A4 i A3 na papierze białym, kolorowym oraz folii. Odbitki możemy dowolnie pomniejszać i powiększać (25-400%). Pomniejszenie do 25% jest szczególnie przydatne podczas sesji do tworzenia pomocy dydaktycznych.
Skanujemy i archiwizujemy pliki na dowolnym nośniku w formatach jpg, pdf, TIF, a także możemy je wysłać pocztą elektroniczną pod wskazany adres.

OPRAWA PRAC I DOKUMENTÓW/BINDOWANIE
Oprawa kanałowa - METALBIND, gdzie wykorzystujemy zarówno bardzo eleganckie okładki twarde O.HARD COVER jak i miękkie O.CLEAR COVER. Łączymy samodzielne kanały O.SIMPLE CHANNEL z tanimi przezroczystymi lub kartonowymi okładkami miękkimi (np. O.CLEAR, O.UNIVERSAL itd.). Różnorodność materiałów systemu METALBIND jest nieporównywalna z innymi systemami bindującymi.
Oprawa zwykła - w oprawie zwykłej stosujemy grzbiety plastikowe wykonane z PCV. Oferowane w kolorach: białym, czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, szarym i brązowym.
Oprawa drutowa - w oprawie drutowej typu 3:1" w kolorach: białym, czarnym , czerwonym, niebieskim i srebrnym.

ZŁOCENIE I TŁOCZENIE
Wykonujemy tłoczenia tzw. suchym tłokiem lub folią złotą, srebrną, zarówno na okładkach jak i na gotowych produktach.
Tłoczenie tzw. "suchym tłokiem" - daje efekt odciśnięcia znaku w materiale pokryciowym oraz - na wielu materiałach - dodatkowy efekt termoprzebarwienia.
Nabłyszczenie folią metalizowaną - umożliwia zamieszczanie znaków graficznych i napisów folią złotą, srebrną lub w wybranym przez Klienta kolorze.

LAMINOWANIE
Korzyści wynikających z zastosowania laminacji jest bardzo wiele. Przede wszystkim stanowi ona doskonałe zabezpieczenie dokumentu przed poplamieniem, zniszczeniem przez zgniecenie czy rozerwaniem. Laminowanie zwiększa elastyczność dokumentu, sprawia że staje się on znacznie bardziej odporny na zginanie.
Laminujemy w podstawowych wymiarach: 65x95 mm; A6; A5; A4; A3.

PROMOCJE
Foto kubek
Druk cyfrowy/KSERO
Wizytówki

 

 

POLECAMY
WEB DESIGN

WWW - projektowanie stron internetowych

info.darlowo.pl

Webdeveloper:GCL.pl

Prawa autorskie © 2008, 2012 Sagittarius, GCL.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.